AKUSTINĖS PLOKŠTĖS

Gyvenamuose namuose, ypač miestuose, vis aktualesnė tampa garso izoliacijos problema. Pastoviai didėjant supančio triukšmo lygiui, akustinis komfortas tampa vis svarbesne gyvenamosios ir darbo vietos dalimi. Lietuvoje, paskutiniais dešimtmečiais statytuose daugiabučiuose, net iki 70% sumontuotų tarpbutinių pertvarų, neišlaiko minimalios 55dB triukšmo normos. Dėl tos priežasties kaimynai negali pailsėti vienas nuo kito - girdima ne tik garsi muzika, bet ir garsesnė kalba.

Triukšmas yra problema ne tik gyvenamuose namuose, bet ir mokyklose, konferencijų salėse, verslo centruose, ligoninėse, sporto kompleksuose, gamybos objektuose... Šiuo metu garso izoliavimo problemos sprendžiamos storinant sienas, prie jų tvirtinant papildomas, garsą slopinančias medžiagas. Šių priemonių trūkumai - nepakankama garso izoliacija, sudėtingas įrengimas, aukšta naudojamų medžiagų kaina, prarandamas naudingas namo plotas.

Mūsų gaminamos unikalios garso izoliacijos konstrukcijos- Silence World linija, leidžia efektyviai spręsti triukšmo problemą. Jas naudojant greitai ir nebrangiai įrengiamos garso izoliacinės pertvaros, kurios, būdamos ženkliai plonesnės ir lengvesnės už analogus, leidžia sumažinti perdangų apkrovas, bei dėl unikalaus akustinio efektyvumo, užtikrinti reikiamų triukšmo normų laikymąsi.

Akustinė SW plokštė - tai komozicija iš 10-15mm specialaus, unikalių savybių, gumos mišinio, užklijuoto ant 9,5 ; 12,5 ar 15 mm gipskartonio plokštės ( SW -10; SW - 12 ar SW - 15). Šias plokštes montuojant tiesiai prie esamų sienų pertvarų ar perdangų, užtikrinama papildoma 9-15dB garso izoliacija.